Keratin Exclusive | Vlasová regenerácia

Keratin Exclusive  je vlasová regenerácia s obsahom aktívnych látok | Keratin | Aloe Vera | Extrakt žihľavy | Panthenol | Vitamín A + E + B3

Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu Vám pri pravidelnom používaní zaručí opäť krásne a zdravé vlasy. Keratin Exclusive so svojim zložením je to najlepšie čo môžete svojim vlasom ponúknuť.

  • Keratin Exclusive - nechajte svoje vlasy zažiariť naplno
  • Špičkový český výrobok Keratin Exclusive znamená koniec trápenia s nekvalitnými vlasmi.
  • Zázračné účinky Keratin Exclusive pomáhajú každému
  • Doprajte svojim vlasom to najlepšie vďaka revolučnému zloženiu
  • Jednoduchšie to už byť nemôže (návod na použitie)
Krásne a husté vlasy sú tou pravou ozdobou každej ženy, slečny alebo dievčaťa

Nie každá má šastie a môže sa z nich radovať. O tvare, farbe a sile vlasov – o tom či vlasy budú pevné a husté, alebo naopak riedke a slabé, či začnú skoro strácať pôvodnú farbu, alebo dokonca vypadávať – rozhoduje viacero faktorov.

Predovšetkým sú to genetické predispozície, veľkosť a tvar vlasového folikulu každého z nás. Nezanedbateľný vplyv na kvalitu vlasov má rovnako pravidelný prísun potrebných látok, ktoré vyživujú vlasové váčky.

Ak túžite mať pevné, lesklé, oslňujúce a krásne vlasy, môže sa tento váš nedostižný sen stať zakrátko skutočnosťou. Vyskúšajte jedinečný produkt Keratin Exclusive. Zverte ich do starostlivosti ozajstným odborníkom, zaslúžia si to.

Neváhajte a stavte na overený produkt, ktorý je jednotkou vo vlasovej kozmetike. Jedinečné zloženie s obsahom brazílskeho keratínu robí z tohto produktu superstar medzi vlasovými prípravkami.

Keratín Exclusive vašim vlasom opäť navráti silu, hodvábny lesk a plné zdravie. S touto intenzívnou vlasovou regeneráciou, môžete zabudnúť na vaše starosti a od teraz sú poškodené vlasy minulosťou.

 Či už sú vaše vlasy akékoľvek, krátke či  dlhé, rovné alebo vlnité, zafarbené alebo v prírodnej farbe, bude pre nich Keratin Exclusive naozajstným požehnaním. Dodá im oslnivý lesk,  zdravie a prirodzenú silu.

S Keratínom Exclusive sa zbavíte raz a navždy rozštiepených končekov. Akonáhle budú vaše vlasy opäť plné života, Keratín Exclusive im poskytne dlhodobú a spoľahlivú ochranu. Pred ostrým slnkom, veľkým mrazom a studeným vetrom. Náš výrobok spomaľuje prejavy starnutia vlasov aj účinky častého farbenia. Prípravok je tiež vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

 Je ľahké povýšiť obyčajné umývanie vlasov na magický rituál. Očarte svojho partnera či partnerku. Stačí použiť Keratín Exclusive. Brazílsky keratín vlasy hydratuje, zjemňuje a vyhladzuje. Za jeho overenými výsledkami stojí najmä tieto látky: – brazílsky keratin – panthenol – extrakt zo žihľavy – Aloe Vera – vitamíny A, E a B3.

Už čoskoro uvidíte, ako sa vám vlasy začínajú lesknúť. Vďaka panthenolu a ďalším účinným látkam obsiahnutým v Aloe Vera a extraktu zo žihľavy získate prirodzene husté, pevné a hydratované vlasy. Keratín Exclusive tiež zamedzuje tvorbe lupín, vypadávaniu vlasov aj ich lámavosti. Podporuje výživu korienkov a rast vlasov. 

 Najprv si umyte vlasy šampónom. Nezabudnite použiť kondicionér. Takto ošetrené vlasy opláchnite a osušte uterákom alebo vyfúkajte fénom. Potom regeneračný prípravok Keratin Exclusive nastriekajte rovnomerne po celej dĺžke vlasov a nechajte pôsobiť podľa potreby. Rozčešte vlasy hrebeňom a opäť osušte. Na záver môžete použiť žehličku na vlasy.

Už po niekoľkých aplikáciách si budete môcť naplno vychutnať pocit z hustých, zdravých a krásnych vlasov. Aby sa vaše vlasy naozaj plne regenerovali, aplikujte Keratín Exclusive 1 – 2 x týždenne alebo aj častejšie, vždy však v rozumnej miere a podľa potreby.