Naša ponuka

VIEME, ŽE VAŠA WEB STRÁNKA BUDE NAJLEPŠIA.

Vieme to, pretože takú web stránku vám pripravíme a poriadne sa o ňu postaráme. Máme dlhoročné skúsenosti, od roku 2002 robíme web stránky, webdizajn, webhosting, registracie domén a administráciu pre sociálne siete.

NAŠA PONUKA

Vytvorenie web stránky a jej aktualizácia na požiadanie, doména (názov/adresa vašej stránky), webhosting (priestor pre stránku), e-maily, databázy, bezpečnosť a záruka dodržiavania nových pravidiel a trendov, to všetko od nás od 10€ na mesiac.

OPTIMALIZOVANÁ WEB STRÁNKA

Prečo je nutné mať web stránku pripravenú pre mobilné zariadenia? Pretože vaši zákazníci majú v rukách mobily, tablety a nesedia pred počítačom. Internet a vyhľadávanie v mobiloch prekonalo klasické počítače. Na Slovensku sa cez mobil pripája na internet viac ako 3 milióny užívateľov.

RESPOZÍVNY DIZAJN

Nestačí, ak je web stránka pekná v počítači, musí byť pekná, ale hlavne funkčná aj v mobilných zariadeniach. Web stránka, ktorú pre vás pripravíme sa bude zobrazovať vždy správne, na všetkých monitoroch, notebookoch, tabletoch a mobiloch. Veľkosť displeja nerozhoduje, prispôsobí sa.

ZÍSKATE ĎALŠÍCH ZÁKAZNÍKOV

Pri vyhľadávaní sú preferované optimalizované stránky. Google web stranky, ktoré spĺňajú pravidlá pre zobrazenie v mobilných zariadeniach, označuje ako Mobile friendly – Optimalizované pre mobily a tie dosahujú lepšie pozície vo výsledkoch vyhľadávania.

AKTUALIZÁCIA WEB STRÁNKY

Chcete aktualizovať ponuku, cenník, referencie, články, fotky, kontakty? My sa o vsetko postaráme, stačí nám poslať email s podkladmi. U nás je aktualizácia v cene a nestane sa, že by bola vaša web stránka neaktuálna, vždy bude najlepšia