Obchod

Hyaluron Exclusive | Pleťové sérum

00002

Hyaluron Exclusive | Pleťové sérum 00002

Poštovné je zdarma
Posielame ihneď po prijatí objednávky

Hyaluron Exclusive - krásna a svieža pleť nemusí byť zázrak

Hyaluron Exclusive - krásna a svieža pleť nemusí byť zázrak

Čas. Fenomén, ktorý nás všetkých mení. Mení našu postavu, tvár i pokožku. Proti starnutiu nieje liek.

O krásnej, zamatovo hladkej pleti, na ktorej nevidno pribúdajúce roky, sníva každá žena. Každá slečna i dáma tuží po tom byť príťažlivá, šarmantná a večne mladá. Chcete si naozaj zachovať svoj pôvab a udržať mladistvý vzhľad? Premeňte svoj život na rozprávku! Nemusíte mať kúzelný prútik, stačí pravidelne používať pleťové sérum pre regeneráciu, hydratáciu a vyhladenie vrások Hyaluron Exclusive!

Hyaluron Exclusive - užívajte si naplno život bez vrások

Stres, vonkajšie vplyvy a starnutie so sebou prinášajú nevyhnutné zmeny na koži, ktoré nikoho z nás netešia. Platí to bez výnimky pre všetky typy pleti. Výsledkom je zvädnutá pokožka bez života, dehydrovaná pokožka bez pružnosti a pribúdajúce vrásky. Tiež s nimi neúspešne bojujete? Nevzdávajte to, pomoc je už nablízku!

Spoľahnite sa na účinnú pomoc pleťového séra Hyaluron Exclusive, ktorý obsahuje ideálne zloženie pre každú pokožku.

Kyselina hyaluronová - tajomný elixír mladosti

Náš prevratný prípravok, luxusné pleťové sérum Hyaluron Exclusive, zastupuje najkvalitnejšiu dostupnú pleťovú kozmetiku, ktorá sa vyrába v Českej republike. Obsahuje maximálnu možnú koncentráciu 3% kyseliny hyalurónovej. Tá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele, obsahuje množstvo antioxidantov a má lubrikačné aj protizápalové účinky. Pre svoje unikátne vlastnosti sa často používa aj pri liečebných procedúrach. Ale predovšetkým na seba dokáže viazať vodu, a to dokonca až tisícnásobok svojej hmotnosti. Práve vďaka tomu dokáže spoľahlivo vyhladiť vrásky a vypnúť pleť, ktorá tak zostáva svieža, hydratovaná, pružná a vyživená.

Okrem kyseliny hyalurónovej obsahuje náš rýdzo český, originálny výrobok Hyaluron Exclusive celý rad ďalších účinných látok, ktoré majú priaznivý vplyv na pokožku.

Jednoduchá aplikácia, ktorá vráti vašej pleti mladistvý vzhľad

Usaďte sa, uvoľníte, odlíčte a vyčistite pleť do sucha. Vezmite do rúk naše pleťové sérum a pomocou pumpičky, ktorá je súčasťou balenia, naneste malé množstvo séra na tvár. Jemne sérum vmasírujte do pokožky. Na tvár, do oblasti okolo očí, na krk a nezabudnite ani na dekolt. Aplikáciu vykonávajte 2x denne a čoskoro sa dostavia neskutočné výsledky.

Kedy? To spoznáte sama, až vám vaše kamarátky začnú klásť množstvo otázok:

- Ty nám mladneš pred očami, ako to robíš? - Používaš snáď iné líčenie? - Prezradíš mi, prosím ťa, kam chodíš do kozmetického salónu? Takúto pleť chcem tiež! - Máš nádhernú a sviežu pleť. Povedz mi, čo je za tým! | To všetko vďaka Hyaluron Exclusive
25 EUR In stock
Značka:Exclusive Product
Objem:30 ml
Hyaluron Exclusive | Pleťové sérum Hyaluron Exclusive | Pleťové sérum